More

Barcelona savladala Real Madrid sa 3:0 za finale Kupa kralja

Gosti su u 69. minuti već imali dva gola prednosti nakon autogola Raphaela Varanea.

Barcelona je, nakon remija 1:1 u prvom meču na Camp Nou, sinoć u revanšu polufinala Kupa kralja kao gost savladala Real Madrid rezultatom 3:0 i tako se plasirala u finale, javlja Anadolu Agency (АА).

Domaća ekipa je imala mnogo više prilika u prvom dijelu igre ali se na odmor otišlo kod rezultata 0:0.

Međutim, Barca je u 50. minuti golom Luisa Suareza uspjela povesti sa 1:0.

Gosti su u 69. minuti već imali dva gola prednosti nakon autogola Raphaela Varanea.

Samo tri minute kasnije Barcelona je golom Suareza iz jedanaesterca već vodila s visokih 3:0.

Barca je do kraja meča uspjela sačuvati veliku prednost za plasman u finale Kupa kralja.