Veliki uspjeh Mladosti: U Brčkom nakon zlatnog seta pao švicarski tim za osminu finala CEV Kupa

Odbojkaški klub Mladost je večeras u Brčkom u 1/16 finala CEV Kupa ugostio švicarsku Lausanne, te slavio ogroman trijumf i to nakon zlatnog seta.

Mladost iz Brčkog je odigrala nevjerovatnu utakmicu i poslije “zlatnog seta” obezbijedila plasman u osminu finala.

Ekipa Lausanne je potpuno nadigrala sastav Mladosti u prva tri seta (25:21, 25:23 i 25:17) i tako nadoknadila poraz iz prve utakmice od 3:1 na svom terenu.

Odlučivao je “zlatni set”, koji je bio neizvjestan, a svojim servisima prelomio ga je Jovan Delić. Taj dio meča završen je rezultatom 15:13.

Najefikasniji u domaćem timu bio je korektor Nemanja Božić sa 18 poena.

Odbojkaši Kaknja su se porazom od Budve oprostili od ovog takmičenja.

Izvor: Scsport.ba (17.12.2019)

Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.