More

    Tužna priča porodice Alić: Supruga poklanja mužu bubreg, ali nemaju novac za transplantaciju/VIDEO

    Selmir Alić je dijalizni pacijent iz Bugojna koji godinama ide na dijalizu kako bi se održao u životu.

    Bubrezi su mu prestali raditi prije šest godina i primoran je tri puta sedmično ići u dijalizni centar.

    Supruga mu je odlučila donirati bubreg i nakon pretraga koje su izvršili u Turskoj rečeno im je da se nalazi podudaraju i da mu supruga može biti donor.

    Ipak, ono što nedostaje je novac. Čak 13.000 eura im je potrebno da bi otišli u Tursku i izvršili transplataciju kako bi Selmir neometano mogao nastaviti živjeti i raditi.

    “Dosad sam sabirao novac da odem na pretrage. Javno ću da kažem, meni samo novac treba da izvršimo transplataciju bubrega, ističe Selmir i dodaje da ima priznanice od svakoga od koga je sakupljao dosad novac”.

    Napominje da je taj novac otišao za preglede te ističe da ga komšije iz Bugojna podržavaju i pomažu.

    Otisak.ba

    POSLEDNJE VIJESTI

    - Advertisement -

    POVEZANE VIJESTI

    Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.

    Molimo Vas unesite komentar
    Molimo Vas unesite Vaše ime ovdje

    ÷ nine = 1