More

    SDA: Kad Dodik ima problem, on se obruši na Izetbegovića

    "Sve je više onih u svijetu koji smatraju da je, između ostalog, i zbog ponašanja Milorada Dodika, entitet Republika Srpska remetilački faktor na Balkanu", saopćeno je iz SDA.

    - Advertisement -

    Kada god ima vlastitih problema, kao što je to slučaj ovih dana sa utvrđivanjem porijekla novca, Milorad Dodik se po pravilu obruši na Bosnu i Hercegovinu [BiH], Stranku demokratske akcije [SDA] i njenog lidera Bakira Izetbegovića, saopćeno je danas iz SDA.

    Kako se navodi u saopćenju, SDA odbacuje sve njegove opservacije na tu temu kao najobičnije besmislice.

    “Dodik dobro zna da je BiH sve stabilnija i jača, a on sve slabiji, do toga da je entitet koji predstavlja doveo do bankrota, a on završio pod sankcijama međunarodne zajednice i na crnoj listi State Departmenta.

    SDA: Zbog Dodika RS remetilački faktor na Balkanu

    Što se tiče njegovih izjava na račun lidera SDA, one su produkt očigledne ljubomore. SDA je vodeća politička stranka u BiH, a Bakir Izetbegović je lider koji je povukao ključne političke poteze kada su u pitanju deblokada evropskog puta BiH, deblokada NATO [Sjevernoatlantski savez] puta, ekonomske reforme i drugi pozitivni procesi u BiH.

    Za razliku od Izetbegovića, Dodik je lider u negativnim procesima, u sijanju smutnje i proizvodnji nestabilnosti u BiH i regionu. Sve je više onih u svijetu koji smatraju da je, između ostalog, i zbog ponašanja Milorada Dodika, entitet Republika Srpska remetilački faktor na Balkanu”, saopćeno je.

    - Advertisement -spot_imgspot_img
    SourceOtisak

    POSLEDNJE VIJESTI

    - Advertisement -

    POVEZANE VIJESTI

    - Advertisement -spot_img

    Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.

    Molimo Vas unesite komentar
    Molimo Vas unesite Vaše ime ovdje

    eight + one =