More

Pjanić na zagrijavanju, ali ne i na terenu

spot_imgspot_img

Barcelona je uvjerljivo zaključila pripreme pred novu sezonu. Xavijeva momčad na Camp Nou je sa 6:0 pobijedila meksički Pumas UNAM. Katalonskim navijačima na odličan način prezentirao se Robert Lewandowski, poljski napadač koji je nakon dugih ljetnih pregovora stigao iz Bayerna.

Golom već u trećoj minuti na asistenciju Pedrija doveo je Barcelonu u vodstvo. Nakon toga je mladom talentu uzvratio na isti način, i to dvaput. Prvi put mu je podvalio loptu u 5., a zatim u 19. minuti fantastično odigrao petom i gurnuo ga samog pred golmana. Između dva gola Pedrija u strijelce se upisao i Ousmane Dembele.

Početkom drugog poluvremena Xavi je napravio šest izmjena, a među igračima koji su ušli nije bilo Miralema Pjanića.

Kamere su snimile Pjanića na zagrijavanju u poluvremenu, no bh. veznjak je jedan od rijetkih nogometaša koji nije dobio priliku da učestvuje u osvajanju Gamper kupa, prvog trofeja kojeg je Barcelona osvojila ove godine.

Otisak.ba

Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.