Mambo Brčko: Giacomo i Roberta nastavljaju pobjednički niz!

Oni su sinoć u konkurenciji 50 sportsko-plesnih parova iz više od 20 država svijeta osvojili prvo mjesto i donijeli u distrikt još jedan pobjednički pehar.

[Ustupljeno Otisku]

Članovi plesnog kluba Mambo iz Brčkog, Giacomo Lazzarini i Roberta Benedetti sinoć su u glavnom gradu Estonije, Talinu, osvojili još jedan turnir iz kategorije World Open i nastavili sa fantastičnim rezultatima ove godine, saopćeno je jutros iz Mamba.

Naime, oni su sinoć u konkurenciji 50 sportsko-plesnih parova iz više od 20 država svijeta osvojili prvo mjesto i donijeli u distrikt još jedan pobjednički pehar.

Srebrnu medalju osvojio je domaći plesni par Konstantin Gorodilov i Monika Bergmanova a bronzanu medalju plesni par iz Njemačke Cseke Zsolt Sandor i Malika Dzumaev.

Sljedeći turnir na kojem će Giacomo i Roberta učestvovati je veliki WDSF turnir u Zagrebu pod nazivom Croatian Trophy koji će se održati 8. i 9. septembra u zagrebačkom Domu sportova.

Nakon Zagreba, slijedi i najvažnije takmičenje ove godine a to je Svjetsko prvenstvo u latino-američkim plesovima koje će se održati u Ostravi, Češka, 7. oktobra 2018. godine.

Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.