More

    Kuha politički lonac u Brčkom/VIDEO

    - Advertisement -

    Opstanak ili pad vlade Brčko Distrikta ovisi o interesu i volji jednog zastupnika. Abdulah Iljazović ima takvu moć. Stranački dres mijenjao je po potrebi.

    U martu se ČETVORCI priklonio kako bi SDA sa vlasti uklonio. Sada dres promijenio i ČETVORKU bi ponovo za SDA zamijenio. No, mala prepreka mu je HDZ koji bi mogao napraviti presedan – u Brčkom prvi put pokrenuti svojevrsni VITALNI NACIONALNI INTERES i to za spas Bošnjaka Zijada Nišića, predsjednika Vlade. Šta će prevagnuti – HDZ-ova zaštita Bošnjaka ili Abdulahova moć u RUCI.

    Pogledajte prilog iz emisije Mreža Federalne televizije.

    Otisak.ba

    - Advertisement -spot_imgspot_img

    POSLEDNJE VIJESTI

    - Advertisement -

    POVEZANE VIJESTI

    - Advertisement -spot_img

    Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.

    Molimo Vas unesite komentar
    Molimo Vas unesite Vaše ime ovdje

    ÷ one = nine