Izborna komisija BDBiH: Plan izlaganja Izvoda iz Privremenog centralnog biračkog spiska

Foto-ilustracija: Pixabay.com

Izborna komisija Brčko distrikta BiH obavještava građane Brčko distrikta BiH da će, u periodu od 18.07.2020. godine do 17.08.2020. godine, Privremeni birački spiskovi za redovne birače za Lokalne izbore u BiH 15.11.2020. godine biti izloženi na sljedećim lokacijama kako slijedi:

I MJESTA NA KOJIMA ĆE BITI IZVRŠENO IZLAGANJE
R/br. Šifra biračkog mjesta Naziv biračkog mjesta Mjesto izlaganja/Lokacija
1. 200C001 MAJ Prostorije MZ
2. 200C002 MAJ – ČAĐAVAC Prostorije MZ
3. 200C003 4. JULI – DIO 1 Prostorije MZ
4. 200C004 4. JULI – DIO 2 Prostorije MZ
5. 200C005A BIJELA Dom
6. 200C005B BIJELA Dom
7. 200C006 BIJELJINSKA CESTA – DIO 1 I OŠ Jelenka Voćkić
8. 200C007 BIJELJINSKA CESTA – DIO 2 I OŠ Jelenka Voćkić
9. 200C008 BIJELJINSKA CESTA – DIO 3 I OŠ Jelenka Voćkić
10. 200C009 BIJELJINSKA CESTA – DIO 4 I OŠ Jelenka Voćkić
11. 200C010 BOĆE Dom
12. 200C011 BODERIŠTE Prostorije MZ
13. 200C012 BREZOVO POLJE OŠ Brezovo Polje
14. 200C013 BREZOVO POLJE SELO Prostorije MZ
15. 200C014A BRKA OŠ Brka
16. 200C014B BRKA OŠ Brka
17. 200C015 BROD – DIO 1 OŠ Brod
18. 200C016 BRODUŠA – DIO 1 Prostorije MZ
19. 200C017 SULJAGIĆA SOKAK – DIO 1 Igralište „GAJ“
20. 200C018 BUKOVAC Prostorije MZ
21. 200C019 BUKVIK OŠ Bukvik
22. 200C020 BUZEKARA Prostorije MZ
23. 200C021 CENTAR 2 – DIO 1 – Brčko Novo Ekonomska škola
24. 200C022 CENTAR 2 – DIO 2 – Brčko Novo Ekonomska škola
25. 200C023 CENTAR 2 – DIO 3 – Brčko Novo Ekonomska škola
26. 200C024 CENTAR 3 – DIO 1 Prostorije MZ – (Soliter Bosna)
27. 200C025 CENTAR 3 – DIO 2 Zgrada Gimnazije
28. 200C026 CENTAR 3 – DIO 3 Zgrada Gimnazije
29. 200C027 CENTAR 4 – DIO 1 IV OŠ – Tamara Begović
30. 200C028 CENTAR 4 – DIO 2 IV OŠ – Tamara Begović
31. 200C029 CENTAR 5 – DIO 1 IV OŠ – Tamara Begović
32. 200C030 CENTAR 5 – DIO 2 Stambeno
33. 200C031 CENTAR 5 – DIO 3 Prostorije MZ – (Đermanović)
34. 200C032 CENTAR 5 – DIO 4 Direkcija za financije
35. 200C033 CERIK Prostorije MZ
36. 200C034 ĆOSETA Prostorije MZ
37. 200C035 DIZDARUŠA – DIO 1 Dom
38. 200C036 DONJA SKAKAVA OŠ Donja Skakava
39. 200C037 DONJE DUBRAVICE OŠ Donje Dubravice
40. 200C038 DONJI BREZIK – DIO 1 OŠ Donji Brezik
41. 200C039 DONJI RAHIĆ Prostorije MZ
42. 200C040 DONJI ZOVIK Dom
43. 200C041 DUBRAVE – SEONJACI OŠ Dubrave
44. 200C042 GLUHAKOVAC – DEJTONSKA – DIO 1 Prostorije MZ
45. 200C043 GLUHAKOVAC – LEJLIĆA – DIO 2 Prostorije MZ
46. 200C044 GORICE Prostorije MZ
47. 200C045 GORNJA SKAKAVA OŠ Gornja Skakava
48. 200C046 GORNJE DUBRAVICE Prostorije MZ
49. 200C047 GORNJI BREZIK Prostorije MZ
50. 200C048A GORNJI RAHIĆ Dom
51. 200C048B GORNJI RAHIĆ Dom
52. 200C048C GORNJI RAHIĆ Prostorije bivše apoteke
53. 200C049 GORNJI ZOVIK OŠ Gornji Zovik
54. 200C050A GRBAVICA OŠ Grbavica
55. 200C050B GRBAVICA OŠ Grbavica
56. 200C051 GRČICA – DIO 1 OŠ Grčica
57. 200C052 GRČICA – DIO 2 OŠ Grčica
58. 200C053 GRČICA – DIO 3 OŠ Grčica
59. 200C054 GRČICA – DIO 4 OŠ Grčica
60. 200C055 GRČICA – DIO 5 OŠ Grčica
61. 200C056 GREDICE 1 – DIO 1 Prostorije MZ
62. 200C057 ILIĆKA – DIO 1 OŠ Ilićka
63. 200C058 IVICI – DIO 1 Prostorije MZ
64. 200C059 IVICI – DIO 2 Prostorije OFK Brčko
65. 200C060 KLANAC – DIO 1 OŠ Klanac
66. 200C061 KLANAC – DIO 2 OŠ Klanac
67. 200C062 KOLOBARA – DIO 1 III OŠ – Zaim Mušanović
68. 200C063 KOLOBARA – DIO 2 III OŠ – Zaim Mušanović
69. 200C064 KRBETI Prostorije MZ
70. 200C065 KREPŠIĆ OŠ Krepšić
71. 200C066 LIPOVAC Prostorije MZ
72. 200C067A MAOČA Dom
73. 200C067B MAOČA Dom
74. 200C067C MAOČA Dom
75. 200C068 MARKOVIĆ POLJE Prostorije MZ
76. 200C069 MERAJE – DIO 1 Prostorije MZ
77. 200C070 MERAJE – DIO 2 Prostorije MZ
78. 200C071 MUJKIĆI – DIO 1 Prostorije MZ
79. 200C072 MUJKIĆI – DIO 2 Prostorije MZ
80. 200C073 OGRAĐENOVAC Prostorije MZ
81. 200C074 OMERBEGOVAČA OŠ Omerbegovača
82. 200C075 PALANKA Dom
83. 200C076 POLJACI – JAGODNJAK OŠ Poljaci
84. 200C077 POPOVO POLJE Prostorije MZ
85. 200C078A POTOČARI Prostorije MZ
86. 200C078B POTOČARI Prostorije MZ
87. 200C079 PRIJEDOR Prostorije MZ
88. 200C080 PRUTAČE OŠ Prutače
89. 200C081 RAŠLJANI OŠ Rašljani
90. 200C082 RAŽLJEVO Dom
91. 200C083 RIJEKE – DIO 1 Prostorije MZ
92. 200C084 SANDIĆI – GREDICE 2 Prostorije MZ Sandići
93. 200C085A ŠATOROVIĆI – REPINO BRDO Prostorije MZ Šatorovići
94. 200C085B ŠATOROVIĆI – REPINO BRDO Prostorije MZ Šatorovići
95. 200C086 SLIJEPČEVIĆI Prostorije MZ
96. 200C087 SRPSKA VAROŠ – Centar 6 – DIO 1 Prostorije MZ
97. 200C088 SRPSKA VAROŠ – Centar 6 – DIO 2 IV OŠ – Tamara Begović
98. 200C089 SRPSKA VAROŠ – Centar 6 – DIO 3 Dom kulture
99. 200C090 SRPSKA VAROŠ – Centar 6 – DIO 4 Dom kulture
100. 200C091 STANOVI Prostorije MZ
101. 200C092 STARI RASADNIK – DIO 1 Prostorije MZ
102. 200C093 STARI RASADNIK – DIO 2 Prostorije MZ
103. 200C094 STOLIN Društvene prostorije – MZ Donji Brezik
104. 200C095 ŠTREPCI Prostorije MZ
105. 200C096 TRNJACI Prostorije MZ
106. 200C097 ULICE OŠ Ulice
107. 200C098 ULOVIĆ Prostorije MZ
108. 200C099 VITANOVIĆI OŠ Vitanovići
109. 200C100 VUČILOVAC Prostorije MZ
110. 200C101 VUKŠIĆ GORNJI – VUKŠIĆ DONJI Prostorije MZ Vukšić Gornji
111. 200C102 DIZDARUŠA – DIO 2 Dom
112. 200C103 4. JULI – DIO 3 Prostorije MZ
113. 200C104 BROD – DIO 2 OŠ Brod
114. 200C105 SULJAGIĆA SOKAK – DIO 2 Igralište „GAJ“
115. 200C106 CENTAR 4 – DIO 3 IV OŠ Tamara Begović
116. 200C107 ČANDE Prostorije MZ
117. 200C108 PLAZULJE Prostorije MZ
118. 200C109 KLANAC – DIO 3 OŠ Klanac
119. 200C110 DONJI BREZIK OŠ Donji Brezik
120. 200C111 DIZDARUŠA – DIO 3 Dom
121. 200C112 RIJEKE – DIO 2 Prostorije MZ
122. 200C113 BIJELJINSKA CESTA – DIO 5 I OŠ Jelenka Voćkić
123. 200C114 IVICI – DIO 3 Prostorije OFK Brčko
124. 200C115 LANIŠTA Prostorije MZ
125. 200C116 ILIĆKA – DIO 2 OŠ Ilićka
126. 200C117 ILIĆKA – DIO 3 OŠ Ilićka
127. 200C118 ILIĆKA – DIO 4 OŠ Ilićka
128. 200C119 DONJI BREZIK – DIO 2 OŠ Donji Brezik
129. 200C120 GREDICE 1 – DIO 2 Prostorije MZ
130. 200C121 KOLOBARA – DIO 3 III OŠ – Zaim Mušanović
131. 200C122 BRODUŠA – DIO 2 Prostorije MZ
132. 200C123 SRPSKA VAROŠ – Centar 6 – DIO 5 IV OŠ Tamara Begović

Zaključno sa rednim brojem 132. (jednastotinatridesetdva).

II. OBAVJEŠTENJE BIRAČIMA KOJI IMAJU STATUS RASELJENOG LICA

Izborna komisija Brčko distrikta BiH obavještava birače koji imaju status raseljenog lica da imaju pravo na izbor biračke opcije glasanja za općinu u kojoj su imali prebivalište prije sticanja statusa raseljenog lica ili za općinu u kojoj imaju trenutno prijavljeno boravište.

Potrebno je da prijavu podnesu u Centru za birački spisak Brčko distrikta BiH koji se nalazi u ulici Dr. Abdulaha Bukvice br.1 (iza zgrade Policije) najkasnije do 01.09.2020. godine.

III. KONAČAN BIRAČKI SPISAK

Izborna komisija Brčko distrikta BiH obavještava sve građane Brčko distrikta BiH da se Konačan birački spisak za Brčko distrikt BiH zaključuje 01.10.2020. godine do kada građani Brčko distrikta BiH s biračkim pravom mogu izvršiti ispravku ili dopunu svojih podataka kod nadležnog organa u Vladi Brčko distrikta BiH. Sve promjene nastale do tog datuma bit će uvrštene u Konačni birački spisak za Lokalne izbore u BiH 2020. godine.

IV. NAPOMENA

Napominjemo i da se Privremeni birački spiskovi za sva redovna biračka mjesta nalaze i u sjedištu Izborne komisije Brčko distrikta BiH i Centru za birački spisak u ulici Dr. Abdulaha Bukvice br.1 (iza zgrade Policije) te se u iste može izvršiti uvid svakim radnim danom od 8,00 do 15,30 sati.

Autor: Izborna komisija Brčko distrikta BiH