More

Haris Medunjanin i u 37-oj godini postiže golove /VIDEO

Bivši bh. reprezentativac Haris Medunjanin iako ima 37 godina još trese mreže na svjetskoj sceni.

Medunjanin je član Zwollea, ekipe koja se takmiči u drugom rangu nizozemskog fudbala.

Njegov tim jučer je remizirao s ekipom Ajax 2 rezultatom 1:1, a Medunjanin je postigao fenomenalan pogodak u 62. minuti za vodstvo njegovog tima.

Zwolle trenutno zauzima drugo mjesto na tabeli sa dva boda zaustatka iza Heraclesa koji nakon devet odigranih kola ima 22 boda.

Medunjanin je u dresu reprezentacije BiH odigrao 60 utakmica i postigao devet golova.