More

Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila Hrvatsku na turniru u Poreču

spot_imgspot_img

Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine jučer je pobijedila na turniru u Poreču selekciju Hrvatske sa 3:1.

Domaći sastav je do prednosti došao u 3. minuti golom Antonia Sekulića, a preokret izabranicima Ive Kreze donijeli su Bilal Jelić u 6., Admir Čorhodžić u 11., te hrvatski reprezentativac Duje Kustura koji je u 15. minuti zatresao vlastitu mrežu.

Za Bosnu i Hercegovinu su nastupili: Darko Milanović, Senad Poračanin, Vedad Jašarević, Davor Arnautović, Sejad Ibrišimović, Miloš Radujković, Srđan Ivanković, Amer Džindić, Adnan Kalajdžić, Bilal Jelić, Samir Gosto, Amir Baručija, Josip Bošković, Admir Čorhodžić i Munais Duvnjak.

Bh. futsaleri će danas u 15:30 odigrati svoj treći meč na turniru, a protivnik će biti selekcija Crne Gore.

Otisak.ba

Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.