Europska liga: Arsenal savladao Valenciju, remi Eintrachta i Chelseaja

- Arsenal je na svome Emiratesu slavio protiv Valencije rezultatom 3:1

Večeras su odigrani prvi susreti polufinala Europske lige, javlja Anadolu Agency (AA).

Arsenal je na svome Emiratesu slavio protiv Valencije rezultatom 3:1. Strijelci za Arsenal su bili Alexandre Lacazette u 18. i 26., i Aubameyang u 90. minuti, dok je za goste pogodio Mouctar Diakhaby u 11. minuti.

Reprezentativac BiH Sead Kolašinac u dresu Arsenala je igrao cijeli meč.

U drugom polufinalnom duelu Eintracht je u Frankfurtu igrao neriješeno 1:1 protiv Chelseaja. Strijelac za domaću ekipu je bio Luka Jović u 23., dok je gol za engleski tim postigao Pedro u 45. minuti igre.

Uzvratni mečevi su na programu u naredni četvrtak, 9. maja.

--

Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.