More

    Brčko: Počinje IX Međunarodni Bajramski turnir u malom nogometu

    spot_imgspot_img

    Danas u prostorijama SD „Bosona“ u Brčkom su izvučene grupe u kategorijama pjetlići, pioniri, kadeti, juniori, veterani i seniori.

    Turnir počine sutra u sali Ekonomske škole u 14:15h, te zvanično otvaranje će se obaviti u 17:00h u kome će govor održati gradonačelnik Brčko distrikta Bosne i Hercegovine Esed Kadrić.

    Izvučene grupe prema kategorijama:

    Pjetlići:

    Grupa A

    Kaskada, FK G. Rahić 1, ŠF Šampion 2, ŠF Lion 1

    Grupa B

    ŠF Šampion 1, ŠF Lion 2, FK G. Rahić 2, Famm d.o.o.

    Pioniri:

    Grupa A

    MM Čaršija Kozluk, FK G. Rahić, MB Radić

    Grupa B

    ŠF NK Čelić, Ilička, Dizdaruša 1

    Grupa C

    FK Izbor, Srebrenik, Kaskada

    Grupa D

    Romantičari, Dizdaruša 2, Lokosi

    Kadeti:

    Grupa A

    KMF Beli Anđeli, Jezera gradnja, KMF Brčko zdravlje

    Grupa B

    Fairplay Ilička, Majstori, KMF Lux

    Grupa C

    FK G. Rahić, NK Čelić, Futsal tim Gračanica, 

    Juniori:

    Grupa A

    Bosna Kompred, FK Koraj, Pekoteka Nimex

    Grupa B

    Kaskada, Almir stolarija Čelić, Majevica Lopare

    Grupa C

    Klanac, Doborovci, Auto Mertz Sasa, Paris

    Grupa D

    Prijeko Brdo, Red Star Sport, Beg oil G. Rahić

    Veterani:

    Grupa A

    Klanac, Samouslužna praona Manijak Cop, Futsal Doborovci

    Grupa B

    NK Rašk Rajevo Selo, Brčko, Raja sa ficibajera

    Grupa C

    Apoteke Zdravlje, Kaskada, Persel Srebrenik

    Seniori:

    Grupa A

    Beg oil, KMF Lux, PP Pantelić

    Grupa B

    Klanac 1, Bosna air, Aktiva, Night club Hangar

    Grupa C

    Futsal Doborovci, Klanac 2, Costwide Electric

    Grupa D

    Tom Cat, Aksemont Srebrenik, Auto otpad Đojo, Atik Savska džamija

    Grupa E

    Famm d.o.o., ITkom, Šivaona Emina Gračanica

    Grupa F

    Apoteke Zdravlje, MZ Ivici, Roma Gradačac

    U kategoriji djevojaka takmičenje će se obaviti 02.01.2022. satnica će biti naknadno obavljena.

    Sutra 26.12.2021. nedjelja su na rasporedu utakmice:

    14:15 Kadeti C NK Čelić – Futsal tim Gračanica
    14:45 Kadeti B Fairplay Ilička – Majstori
    15:15 Kadeti C FK G. Rahić – NK Čelić
    15:45 Kadeti B Majstori – KMF Lux
    16:15 Seniori B Night club Hangar – Bosna Air
    17:00 Seniori B Klanac 1 – Aktiva
    17:40 Kadeti C Futsal tim Gračanica – FK G. Rahić
    18:10 Seniori B Night club Hangar – Aktiva
    18:50 Seniori B Bosna Air – Klanac 1
    19:30 Kadeti B KMF Lux – Fair Play Ilička
    20:00 Seniori B Klanac 1 – Night club Hangar
    20:50 Seniori B Aktiva – Bosna Air


    Čitano

    Povezani članci