Brčko: Počeo 15. Bajramski turnir u malom nogometu

    Turnir je svečano otvorio Damir Bulčević, glavni koordinator Vlade Brčko distrikta Bosne i Hercegovine, koja je pokrovitelj ovog sportskog takmičenja.

    Turnir se igra u šest kategorija – pjetlići, pioniri, kadeti, juniori, seniori i veterani [Otisak.ba]

    Fotoreporter: Kenan Ibrišimović

    U organizaciji Malonogometnog kluba Klanac i Nogometnog saveza Brčko distrikta Bosne i Hercegovine, u subotu je u Brčkom [sala Ekonomske škole] počeo 15. Bajramski turnir u malom nogometu.

    Turnir se igra u šest kategorija – pjetlići, pioniri, kadeti, juniori, seniori i veterani.

    U subotu su odigrane utakmice:

    – ŠF Tempo – Kaskada 2:1 [pioniri, grupa D]
    – ŠF Tempo – Akademija Prijatelji I 3:1 [kadeti, grupa D]
    – Kaskada – Aronija Muminović 1:9 [pioniri, grupa D]
    – Akademija Prijatelji I – Vatrena furija 2:3 [kadeti, grupa D]
    – ŠF Tempo – Aronija Muminović 0:8 [pioniri, grupa D]
    – Vatrena furija – ŠF Tempo 0:2 [kadeti, grupa D]
    – Karam gradnja – FK Rahić 3:3 / 8:7 nakon penala [seniori, grupa A]
    – KGH Instalacije – Alkatraz 1:0 [seniori, grupa A]
    – Alkatraz – Karam Ggradnja 3:3 / 7:6 nakon penala [seniori, grupa A]
    – FK Rahić – KGH Instalacije 5:4 [seniori, grupa A]

    Svečano otvaranje

    Turnir je svečano otvorio Damir Bulčević, glavni koordinator Vlade Brčko distrikta Bosne i Hercegovine, koja je pokrovitelj ovog sportskog takmičenja.

    [Otisak.ba]
    U uvodnoj riječi predsjednik Nogometnog saveza Brčko distrikta Bosne i Hercegovine Izet Banda kazao je da se nada da će i ove godine Turnir biti dobar i kvalitetan kao što je bio i u dosadašnjem periodu.

    [Otisak.ba]
    U zabavnom dijelu programa nastupilo je Kulturno-umjetničko društvo Klanac.

    [Otisak.ba]

    Parovi drugog dana

    Drugi dan Turnira otvaraju kadeti, u nedjelju u 14 sati, utakmicom FK Izbor – Red Star Sport u grupi A. Ostale utakmice:

    14:30 – V Osnovna – FK Jedinstvo [pioniri, grupa C]
    15:00 – Banovići – FK Izbor [kadeti, grupa A]
    15:30 – FK Bosna Kalesija – IX Osnovna [pioniri, grupa C]
    16:00 – Red Star Sport – Banovići [kadeti, grupa A]
    16:30 – FK Bosna Kalesija – FK Jedinstvo [pioniri, grupa C]
    17:00 – IX Osnovna – V Osnovna [pioniri, grupa C]
    17:30 – Banovići – FK Voćar [veterani, grupa D]
    18:10 – V Osnovna – FK Bosna Kalesija [pioniri, grupa C]
    18:40 – SU Rekreativci – Banovići [veterani, grupa D]
    19:20 – IX Osnovna – FK Jedinstvo [pioniri, grupa C]
    19:50 – FK Voćar – SU Rekreativci [veterani, grupa D]

    Sve utakmice se igraju u sali Ekonomske škole.

    Medijski sponzor Turnira je portal Otisak.ba.

    Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.

    Molimo Vas unesite komentar
    Molimo Vas unesite Vaše ime ovdje

    three + 7 =