Bajramski turnir Brčko: Rezultati trećeg dana, raspored za četvrti dan

    Osam ekipa do sada izborilo plasman u narednu fazu takmičenja.

    Turnir se igra u šest kategorija – pjetlići, pioniri, kadeti, juniori, seniori i veterani [Otisak.ba]

    Fotoreporter: Kenan Ibrišimović

    U organizaciji Malonogometnog kluba Klanac i Nogometnog saveza Brčko distrikta Bosne i Hercegovine, u subotu je u Brčkom [sala Ekonomske škole] počeo 15. Bajramski turnir u malom nogometu.

    Turnir se igra u šest kategorija – pjetlići, pioniri, kadeti, juniori, seniori i veterani.

    U ponedjeljak su odigrane utakmice:

    14:00 – FK Jedinstvo – FK Izbor 1 7:1 [pjetlići, grupa D]
    14:30 – FK Voćar – FK Napredak 2:2 / 5:4 nakon penala [kadeti, grupa E]
    15:00 – FK Izbor 1 – FK Voćar 0:4 [pjetlići, grupa D]
    15:30 – FK Napredak – SP Berlin 0:4 [kadeti, grupa E]
    16:00 – FK Voćar – FK Jedinstvo 0:8 [pjetlići, grupa D]
    16:30 – SP Berlin – FK Voćar 5:1 [kadeti, grupa E]
    17:00 – Footprint – Meridijan 1:2 [kadeti, grupa B]
    17:30 – FK Napredak – Futsal Tim Dobarovci 2:7 [seniori, grupa E]
    18:10 – Aktiva – Footprint 1:0 [kadeti, grupa B]
    18:40 – Kombitrans Todorović – Futsal Tim Dobarovci 2:2 / 9:8 nakon penala [seniori, grupa E]
    19:20 – Footprint – Štrumfovi 4:2 [kadeti, grupa B]
    19:50 – FK Napredak – Kombitrans Todorović 0:6 [seniori, grupa E]

    Ekipe koje su se do sada plasirale dalje

    U kategoriji pjetlića u polufinale se plasirala ekipa FK Jedinstvo Brčko [grupa B].

    U kategoriji pionira u polufinale su se plasirale ekipe FK Bosna Kalesija [grupa C] i Aronija Muminović [grupa D].

    U kategoriji kadeta u četvrtfinale su se plasirale ekipe: Banovići [grupa A], ŠF Tempo Gradačac [grupa D] i SP Berlin Brčko [grupa E].

    U kategoriji seniora u četvrtfinale se plasirala ekipa Kombitrans Todorović [grupa E].

    U kategoriji veterana u polufinale se plasirala ekipa Banovići [grupa D].

    Raspored utakmica četvrtog dana

    Četvrti dan Turnira otvaraju pioniri, u utorak u 14 sati, utakmicom M Palanka – Polet Džakule u grupi B. Ostale utakmice:

    14:30 – Meridijan – Aktiva [kadeti, grupa B]
    15:00 – Polet Džakule – Tigrovi [pioniri, grupa B]
    15:30 – Štrumfovi – Meridijan [kadeti, grupa B]
    16:00 – Tigrovi – M Palanka [pioniri, grupa B]
    16:30 – Aktiva – Štrumfovi [kadeti, grupa B]
    17:00 – Teretana Boomerang – Termo-vent Inžinjering [juniori, grupa B]
    17:30 – Doo Veb – Campingplatz Iriswiese [seniori, grupa B]
    18:10 – Auto Mertz Sasa – Termo-vent Inžinjering [juniori, grupa B]
    18:40 – Brčko Zdravlje – Campingplatz Iriswiese[seniori, grupa B]
    19:20 – Teretana Boomerang – Auto Mertz Sasa[juniori, grupa B]
    19:50 – Doo Veb – Brčko Zdravlje [seniori, grupa B]

    Sve utakmice se igraju u sali Ekonomske škole.

    Medijski sponzor Turnira je portal Otisak.ba.

    Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.

    Molimo Vas unesite komentar
    Molimo Vas unesite Vaše ime ovdje

    5 + one =