Bajramski turnir Brčko: Rezultati petog dana, raspored za šesti dan

    Šesti dan Turnira otvaraju kadeti, u četvrtak u 14 sati, utakmicom Akademija Prijatelji 2 – Kame Maoča u grupi C.

    Turnir se igra u šest kategorija – pjetlići, pioniri, kadeti, juniori, seniori i veterani [Otisak.ba - Arhiva]

    Fotoreporter: Kenan Ibrišimović

    U organizaciji Malonogometnog kluba Klanac i Nogometnog saveza Brčko distrikta Bosne i Hercegovine, u subotu je u Brčkom [sala Ekonomske škole] počeo 15. Bajramski turnir u malom nogometu.

    Turnir se igra u šest kategorija – pjetlići, pioniri, kadeti, juniori, seniori i veterani.

    U srijedu su odigrane utakmice:

    14:00 – Akademija Prijatelji – FK Izbor 6:0 [pjetlići, grupa B]
    14:30 – MZ Palanka – FK Napredak 3:1 [pjetlići, grupa B]
    15:00 – FK Napredak – Picerija Gea 3:0 [juniori, grupa A]
    15:30 – FK Izbor – MZ Palanka 0:2 [pjetlići, grupa B]
    16:00 – FK Napredak – Akademija Prijatelji 0:3 [pjetlići, grupa B]
    16:30 – FK Rahić – FK Napredak 1:2 [juniori, grupa A]
    17:00 – Akademija Prijatelji – MZ Palanka 1:0 [pjetlići, grupa B]
    17:30 – Doo Famm – MNK Bosna Kompred 2:8 [seniori, grupa D]
    18:10 – FK Izbor – FK Napredak 0:4 [pjetlići, grupa B]
    18:40 – G&S Bijeljina – MNK Bosna Kompred 1:2 [seniori, grupa D]
    19:20 – Picerija Gea – FK Rahić 2:1 [juniori, grupa A]
    19:50 – Doo Famm – G&S Bijeljina 3:0 [seniori, grupa D]

    Raspored utakmica šestog dana

    Šesti dan Turnira otvaraju kadeti, u četvrtak u 14 sati, utakmicom Akademija Prijatelji 2 – Kame Maoča u grupi C. Ostale utakmice:

    14:30 – NK Čelić – NK Jadran Gunja [kadeti, grupa C]
    15:00 – Telework – Pab Tri Sobe [juniori, grupa D]
    15:30 – NK Čelić – Kame Maoča [kadeti, grupa C]
    16:00 – NK Jadran Gunja – Akademija prijatelji 2 [kadeti, grupa C]
    16:30 – Pab Tri Sobe – Kaskada [juniori, grupa D]
    17:00 – SP Lojka – FK Izbor [seniori, grupa F]
    17:40 – Auto Mertz Sasa – Amazon [seniori, grupa F]
    18:20 – Kaskada – Telework [juniori, grupa D]
    18:50 – Auto Mertz Sasa – FK Izbor [seniori, grupa F]
    19:30 – Amazon – SP Lojka [seniori, grupa F]

    Sve utakmice se igraju u sali Ekonomske škole.

    Medijski sponzor Turnira je portal Otisak.ba.

    Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.

    Molimo Vas unesite komentar
    Molimo Vas unesite Vaše ime ovdje

    12 + = seventeen