More

    Armin Muzaferija završio rasprodanu turneju po Velikoj Britaniji, prihod od koncerata za narod Palestine/FOTO

    Armin Muzaferija okončao je uspješnu turneju po Velikoj Britaniji. Naš umjetnik je sa svojim muzičarima pjevao na nekoliko jezika, a održao je koncerte u Glasgowu, Manchesteru, Birminghamu i Londonu. 

    – Bio je lijep osjećaj ponovo pjevati u Velikoj Britaniji u kojoj sam se jedno vrijeme školovao. Svi koncerti su bili rasprodani, a ovogodišnja turneja po Velikoj Britaniji imala je i humanitarni karakter. Sav prihod od koncerata bit će uplaćen za pomoć narodu Palestine, a na nastupima smo imali i donatorsku akciju sa organizacijom „Revive Darul-Arkam “ i dio tih sredstava bit će doniran u povratnička mjesta u BiH – kaže Muzaferija. 

    Naš umjetnik nema puno vremena za odmor i uskoro će publiku obradovati novim projektom.

    – Pjesma i spot su završeni, ali više detalja otkrit ćemo nakon premijere koja je planirana za kraj februara – kaže Armin.

    Otisak.ba

    POSLEDNJE VIJESTI

    - Advertisement -

    POVEZANE VIJESTI

    Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.

    Molimo Vas unesite komentar
    Molimo Vas unesite Vaše ime ovdje

    − four = 4