ŽFK Lokomotiva Brčko u finalu Kupa BiH: Za titulu protiv SFK 2000

Lokosice su u utakmici polufinala, odigranoj na Gradskom stadionu u Bijeljini, protiv domaće ekipe Radnik Bumeranga slavile rezultatom 1:0, golom Selme Mešanović u 60. minuti utakmice iz penala.

Novinar: Adis Mujdanović

Ženski fudbalski klub Lokomotiva Brčko jučer je izborio plasman u finale Kupa Bosne i Hercegovine.

Lokosice su u utakmici polufinala, odigranoj na Gradskom stadionu u Bijeljini, protiv domaće ekipe Radnik Bumeranga slavile rezultatom 1:0, golom Selme Mešanović u 60. minuti utakmice iz penala.

Brčanski tim će se za titulu u ovom takmičenju boriti protiv ekipe SFK 2000 iz Sarajeva, koja je u drugoj polufinalnoj utakmici u Trening kamp FKS u Butmiru bila bolja od mostarske Emine rezultatom 3:0, golovima Jasne Đoković u 76, Selme Kapetanović u 79. i Mejreme Medić u 85. minuti utakmice.

Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.