Uvjerljiva pobjeda FK Jedinstva Brčko

Na Gradskom stadionu, pred 500 gledalaca (podaci Fudbalskog saveza RS), Jedinstvo je bilo bolje od Proletera iz Dvorova rezultatom 3:0. Golove su postigli Anel Čavalić u 16. te Arnel Kadrić u 56. i 57. minuti utakmice.

Novinar: Adis Mujdanović

Fudbalski klub Jedinstvo Brčko jučer je na domaćem terenu upisao novu uvjerljivu pobjedu u Drugoj ligi Republike srpske – Istok (27. kolo).

I dalje lider

Unatoč odluci o oduzimanju tri boda, prema podacima objavljenim na zvaničnoj stranici Fudbalskog saveza RS, bila je to 23. prvenstvena pobjeda brčanskog tima koji je i dalje neporaženi lider na tabeli sa 71-im osvojenim bodom, dva više od trebinjskog Leotara, tri kola prije kraja sezone.

Drugi predstavnik Brčkog u ovoj ligi – Ilićka 01 – koja je bila slobodna u 27. kolu nalazi se na sedmom mjestu sa 33 boda.

U 28. kolu Jedinstvo gostuje kod nevesinjskog Veleža, kao i Ilićka 01 koja igra protiv Drine HE iz Višegrada. Leotar je slobodan.

Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.