Fotogalerija: Redžep Brkić osvojio srebrnu medalju na Svjetskom shotokan karate prvenstvu

Ostali članovi SKDUN karate reprezentacije BiH imali su zapažen nastup, ali nažalost bez osvojenih medalja.

Redžep Brkić [Ustupljeno Otisku]

U organizaciji SKDUN – SHOTOKAN KARATE DO SVJETSKE UNIJE, u Egeru, Mađarska, od 06.10. do 08.10.2017. godine, održano je SKDUN – 25. Svjetsko shotokan karate prvenstvo.

Učestvovalo je 36 država članica SKDUN-a sa 1.438 takmičara, a radilo se na sedam borilišta.

SKDUN karate reprezentacija Bosne i Hercegovine nastupila je sa šest takmičara, koji su nastupili u katama i borbama.

Iz Brčkog nastupila su dva takmičara, Redžep Brkić i Nemanja Tuvaljević, kao i trener SKDUN karate reprezentacije BiH, Mehmedalija Brkić.

Jedinu medalju na SKDUN – 25. Svjetskom shotokan karate prvenstvu za Bosnu i Hecegovinu osvojio je Redžep Brkić – srebrna medalja, u kategoriji – borbe, mlađi kadet, plus 55 kg, dok je Nemanja Tuvaljević izgubio već u prvom krugu.

Ostavi komentar NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.