FK Jedinstvo Brčko nastavilo niz nepobjedivosti

Novinar: Adis Mujdanović

Fudbalski klub Jedinstvo Brčko jučer je na Stadionu Vidikovac u Srebrenici protiv domaćeg Gubera upisao novu pobjedu, u okviru 26. kola Druge lige Republike srpske – Istok, te tako nastavio niz nepobjedivosti u ovoj ligaškoj sezoni.

Golove u trijumfu brčanskog tima rezultatom 2:1 postigli su Goran Stankić u 36. i Cvijetin Pavić u 74. minuti utakmice, dok je gol domaćina djelo još jednog igrača Jedinstva Ninoslava Mirića, koji je svoju mrežu pogodio u 90. minuti.

Drugi predstavnik grada na Savi u ovoj ligi – Ilićka 01 – svoju utakmicu 26. kola igra danas, također u gostima, protiv Mladosti iz Rogatice.

Četiri kola prije kraja prvenstva, Jedinstvo je i dalje lider na tabeli sa 68 osvojenih bodova, dva više od trebinjskog Leotara koji ima utakmice više. Ilićka je trenutno na šestom mjestu sa 33 boda.

U 27. kolu Jedinstvo igra na domaćem terenu protiv Proletera iz Dvorova, dok je Ilićka slobodna.

Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.