Brčko: Izvučeni parovi za 15. Bajramski turnir u malom nogometu

    Svečano otvaranje će biti upriličeno poslije druge utakmice seniora, u 18h, a Turnir će otvoriti glavni koordinator Vlade Brčko distrikta Damir Bulčević.

    [Otisak.ba]

    U prostorijama Nogometnog saveza Brčko distrikta Bosne i Hercegovine, u petak navečer su izvučeni parovi za 15. Bajramski turnir u malom nogometu.

    Kategorije koje će nastupiti na Turniru su: pjetlići, pioniri, kadeti, juniori, seniori i veterani.

    U kategoriji pjetlića nastupit će trinaest ekipa u četiri grupe:

    Grupa A: V Osnovna škola, NK Čelić i Polet Džakule
    Grupa B: Akademija Prijatelji, MZ Palanka, FK Napredak i FK Izbor II
    Grupa C: Škola fudbala Šampion, FK G. Rahić i FK Jugović
    Grupa D: FK Voćar, FK Jedinstvo i FK Izbor I

    U kategoriji pionira nastupit će četrnaest ekipa u četiri grupe:

    Grupa A: NK Čelić, KMF Sasalasa, Lokomotiva i FK Izbor
    Grupa B: M. Palanka, Polet Džakovo i Tigrovi
    Grupa C: V Osnovna škola, FK Bosna Kalesija, IX Osnovna i FK Jedinstvo

    Grupa D: Tempo, Kaskada i Aronija Muminović

    U kategoriji kadeta nastupit će sedamnaest ekipa u pet grupa:

    Grupa A: Banovići, FK Izbor i Red Star sport
    Grupa B: Footprint, Meridijan, Aktiva i Štrumfovi
    Grupa C: Akademija Prijatelji II, NK Čelić, NK Jadran Gunja i Kame Maoča
    Grupa D: Tempo, Akademija Prijatelji I i Vatrena furija
    Grupa E: FK Voćar, FK Napredak i SP Berlin

    U kategoriji juniora nastupit će dvanaest ekipa u četiri grupe:

    Grupa A: FK G. Rahić, FK Napredak i Picerija Gea
    Grupa B: Auto Merc Sasa, Teretana Bumerang i Termovent inžinjeri
    Grupa C: Apoteka Zdravlje, Pekara Ilićka i Kreš Klub
    Grupa D: Kaskada, Telework i Pab Tri sobe

    U kategoriji seniora nastupit će dvadeset ekipa u šest grupa:

    Grupa A: Karam gradnja, KGH Instalacije, Alkatraz i FK G. Rahić
    Grupa B: Brčko Zdravlje, Doo Veb, Camipingplac Iric Vaise
    Grupa C: Džakule, FK Voćar i Stil Gutić Doo
    Grupa D: G&S Bijeljina, Doo Fam i MNK Bosna Kompred
    Grupa E: Kombi trans Togorović, FK Napredak i Futsal Tim Dobarovci
    Grupa F: SP Lojka, Auto Merc Sasa, Amazon i FK Izbor

    U kategoriji veterana nastupit će dvanaest ekipa u četiri grupe:

    Grupa A: Mobil Shop, Džakule i Veterani 92
    Grupa B: MNK Klanac, FK Izbor i JZU Medicinar
    Grupa C: Kaskada, IPA Brčko i Brčko DC
    Grupa D: Banovići, FK Voćar i Rekreativci

    [Otisak.ba]

    Svečano otvaranje

    Ukupno 88 ekipa će učestvovati na ovogodišnjem Bajramskom turniru.

    Turnir otvaraju pioniri u subotu u 14h utakmicom Tempo – Kaskada u grupi D. Ostale utakmice:

    14:30h – Kadeti – grupa D – Tempo – Akademija Prijatelji I
    15:00h – Pioniri – grupa D – Tempo – Aronija Muminović
    15:30h – Kadeti – grupa D – Akademija Prijatelji I – Vatrena furija
    16:00h – Pioniri – grupa D – Tempo – Aronija Muminović
    16:30h – Kadeti – grupa D – Tempo – Vatrena furija
    17:00h – Seniori – grupa A – Karam gradnja – FK G. Rahić
    17:40h – Seniori – grupa A – KGH Instalacije – Alkatraz
    18:20h – Seniori – grupa A – Karam gradnja – Alkatraz
    19:00h – Seniori – grupa A – KGH Instalacije – FK G. Rahić

    Svečano otvaranje će biti upriličeno poslije druge utakmice seniora, u 18h, a Turnir će otvoriti glavni koordinator Vlade Brčko distrikta Damir Bulčević.

    U kulturno-zabavnom dijelu programa nastupit će Kulturno-umjetničko društvo Klanac.

    Organizatori Turnira su Malonogometni klub Klanac i Nogometni savez Distrikta.

    Medijski sponzor je portal Otisak.ba.

    Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.

    Molimo Vas unesite komentar
    Molimo Vas unesite Vaše ime ovdje

    eighty five − = 79