Bimal-Jedinstvo i Mladost sa prve, Jedinstvo sa pete pozicije u Play-Off

U četvrtfinalu Play-Offa brčanske odbojkašice čeka utakmica u Goraždu protiv istoimene ekipe, osmoplasirane nakon regularnog dijela Lige, Mladost prvu utakmicu igra protiv osmoplasirane Modriče u gostima, dok se Jedinstvo u Brčkom sastaje sa četvrtoplasiranim banjolučkim Borcem.

Novinar: Adis Mujdanović

Odbojkašice brčanskog Bimal-Jedinstva u četvrtfinale Play-Offa Premijer lige Bosne i Hercegovine ulaze sa prve pozicije, kao i njihovi sugrađani i muške kolege iz Mladosti, dok će treća ekipa iz Brčkog – odbojkaši Jedinstva – u Play-Off sa petog mjesta.

U posljednjem kolu regularnog dijela Premijer lige Bimal-Jedinstvo je u gostima, 6. marta, savladalo drugoplasiranu ekipu Banjaluka Volley rezultatom 3:0 i bez poraza te samo tri izgubljena seta osvojile prvo mjesto.

U četvrtfinalu Play-Offa brčanske odbojkašice čeka utakmica u Goraždu protiv istoimene ekipe (22/23. marta), osmoplasirane nakon regularnog dijela Lige. Uzvratni susreti se igraju 29/30. marta.

U posljednjem kolu regularnog dijela muške Premijer lige Mladost je jučer u brčanskom gradskom derbiju bila bolja od Jedinstva rezultatom 3:2 i tako, kao i Bimal-Jedinstvo, osvojila prvo mjesto bez izgubljene utakmice. Jedinstvo je zauzelo peto mjesto.

U četvrtfinalu Play-Offa Mladost prvu utakmicu igra protiv osmoplasirane Modriče u gostima (22/23. marta), dok se Jedinstvo u Brčkom sastaje sa četvrtoplasiranim banjolučkim Borcem. Kao i kod žena, revanš utakmice se igraju 29/30. marta.

Iz Premijer lige BiH ispadaju ekipe Jahorine s Pala i Modriče u ženskoj konkurenciji, te Gacka i Bosne iz Kalesije u muškoj.

Zanimljivo je da podmlađeni sastav odbojkašica Modriče tokom prvenstva nije osvojio nijedan set.

Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.