Bajramski turnir Brčko: Rezultati drugog dana i raspored utakmica za treći dan

    Treći dan Turnira otvaraju pjetlići, u ponedjeljak u 14 sati, utakmicom FK Jedinstvo - FK Izbor 1 u grupi D.

    Turnir se igra u šest kategorija – pjetlići, pioniri, kadeti, juniori, seniori i veterani [Otisak.ba]

    Fotoreporter: Kenan Ibrišimović

    U organizaciji Malonogometnog kluba Klanac i Nogometnog saveza Brčko distrikta Bosne i Hercegovine, u subotu je u Brčkom [sala Ekonomske škole] počeo 15. Bajramski turnir u malom nogometu.

    Turnir se igra u šest kategorija – pjetlići, pioniri, kadeti, juniori, seniori i veterani.

    U nedjelju su odigrane utakmice:

    – FK Izbor – Red Star Sport 0:4 [kadeti, grupa A]
    – V Osnovna – FK Jedinstvo 1:2 [pioniri, grupa C]
    – Banovići – FK Izbor 6:2 [kadeti, grupa A]
    – FK Bosna Kalesija – IX Osnovna 6:3 [pioniri, grupa C]
    – Red Star Sport – Banovići 2:4 [kadeti, grupa A]
    – FK Bosna Kalesija – FK Jedinstvo 4:2 [pioniri, grupa C]
    – IX Osnovna – V Osnovna 2:2 / 5:4 nakon penala [pioniri, grupa C]
    – Banovići – FK Voćar 4:2 [veterani, grupa D]
    – V Osnovna – FK Bosna Kalesija 2:3 [pioniri, grupa C]
    – SU Rekreativci – Banovići 2:4 [veterani, grupa D]
    – IX Osnovna – FK Jedinstvo 5:4 [pioniri, grupa C]
    – FK Voćar – SU Rekreativci 7:4 [veterani, grupa D]

    Raspored utakmica trećeg dana

    Treći dan Turnira otvaraju pjetlići, u ponedjeljak u 14 sati, utakmicom FK Jedinstvo – FK Izbor 1 u grupi D. Ostale utakmice:

    14:30 – FK Voćar – FK Napredak [kadeti, grupa E]
    15:00 – FK Izbor 1 – FK Voćar [pjetlići, grupa D]
    15:30 – FK Napredak – SP Berlin [kadeti, grupa E]
    16:00 – FK Voćar – FK Jedinstvo [pjetlići, grupa D]
    16:30 – SP Berlin – FK Voćar [kadeti, grupa E]
    17:00 – Footprint – Meridijan [kadeti, grupa B]
    17:30 – FK Napredak – Futsal Tim Dobarovci [seniori, grupa E]
    18:10 – Aktiva – Footprint [kadeti, grupa B]
    18:40 – Kombitrans Todorović – Futsal Tim Dobarovci [seniori, grupa E]
    19:20 – Footprint – Štrumfovi [kadeti, grupa B]
    19:50 – FK Napredak – Kombitrans Todorović [seniori, grupa E]

    Sve utakmice se igraju u sali Ekonomske škole.

    Medijski sponzor Turnira je portal Otisak.ba.

    Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.

    Molimo Vas unesite komentar
    Molimo Vas unesite Vaše ime ovdje

    − one = 7