Bajramski turnir Brčko: Rezultati četvrtog dana, raspored za peti dan

    Peti dan Turnira otvaraju pjetlići, u srijedu u 14 sati, utakmicom Akademija Prijatelji - FK Izbor u grupi B.

    Turnir se igra u šest kategorija – pjetlići, pioniri, kadeti, juniori, seniori i veterani [Otisak.ba]

    Fotoreporter: Kenan Ibrišimović

    U organizaciji Malonogometnog kluba Klanac i Nogometnog saveza Brčko distrikta Bosne i Hercegovine, u subotu je u Brčkom [sala Ekonomske škole] počeo 15. Bajramski turnir u malom nogometu.

    Turnir se igra u šest kategorija – pjetlići, pioniri, kadeti, juniori, seniori i veterani.

    U utorak su odigrane utakmice:

    14:00 – MZ Palanka – Polet Džakule 2:4 [pioniri, grupa B]
    14:30 – Meridijan – Aktiva 2:0 [kadeti, grupa B]
    15:00 – Polet Džakule – Tigrovi 2:1 [pioniri, grupa B]
    15:30 – Štrumfovi – Meridijan 1:8 [kadeti, grupa B]
    16:00 – Tigrovi – MZ Palanka 3:6 [pioniri, grupa B]
    16:30 – Aktiva – Štrumfovi 4:1 [kadeti, grupa B]
    17:00 – Teretana Boomerang – Termo-vent Inžinjering 1:5 [juniori, grupa B]
    17:30 – Doo Veb – Campingplatz Iriswiese 2:3 [seniori, grupa B]
    18:10 – Auto Mertz Sasa – Termo-vent Inžinjering 2:0 [juniori, grupa B]
    18:40 – Brčko Zdravlje – Campingplatz Iriswiese 8:1 [seniori, grupa B]
    19:20 – Teretana Boomerang – Auto Mertz Sasa 0:6 [juniori, grupa B]
    19:50 – Doo Veb – Brčko Zdravlje 1:4 [seniori, grupa B]

    Raspored utakmica petog dana

    Peti dan Turnira otvaraju pjetlići, u srijedu u 14 sati, utakmicom Akademija Prijatelji – FK Izbor u grupi B. Ostale utakmice:

    14:30 – MZ Palanka – FK Napredak [pjetlići, grupa B]
    15:00 – FK Napredak – Picerija Gea [juniori, grupa A]
    15:30 – FK Izbor – MZ Palanka [pjetlići, grupa B]
    16:00 – FK Napredak – Akademija Prijatelji [pjetlići, grupa B]
    16:30 – FK Rahić – FK Napredak [juniori, grupa A]
    17:00 – Akademija Prijatelji – MZ Palanka [pjetlići, grupa B]
    17:30 – Doo Famm – MNK Bosna Kompred [seniori, grupa D]
    18:10 – FK Izbor – FK Napredak [pjetlići, grupa B]
    18:40 – G&S Bijeljina – MNK Bosna Kompred [seniori, grupa D]
    19:20 – Picerija Gea – FK Rahić [juniori, grupa A]
    19:50 – Doo Famm – G&S Bijeljina [seniori, grupa D]

    Sve utakmice se igraju u sali Ekonomske škole.

    Medijski sponzor Turnira je portal Otisak.ba.

    Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.

    Molimo Vas unesite komentar
    Molimo Vas unesite Vaše ime ovdje

    ÷ three = one