Bajramski turnir Brčko: Poznati pobjednici u kategorijama pionira, juniora i veterana

Dvanaesti dan Turnira [završni dan] otvaraju pjetlići, u petak u 15:00 sati, polufinalnom utakmicom Akademija Prijatelji - ŠF Polet Džakule.

U kategoriji veterana prvo mjesto osvojila je ekipa Banovići [Otisak.ba]

Fotoreporter: Kenan Ibrišimović

U organizaciji Malonogometnog kluba Klanac i Nogometnog saveza Brčko distrikta Bosne i Hercegovine, 23. decembra u Brčkom je [sala Ekonomske škole] počeo 15. Bajramski turnir u malom nogometu.

Turnir se igra u šest kategorija – pjetlići, pioniri, kadeti, juniori, seniori i veterani.

Jedanaestog dana Turnira, u četvrtak, odigrane su utakmice:

15:00 – KMF Sasalasa – ŠF Polet Džakule 2:5 [polufinale, pioniri]
15:30 – FK Bosna Kalesija – Aronija Muminović 5:3 [polufinale, pioniri]
16:00 – FK Napredak – Automertz Sasa 1:5 [polufinale, juniori]
16:30 – Crash Club – Kaskada 0:4 [polufinale, juniori]
17:00 – Veterani 92 – MNK Klanac 2:2/ 3:5 nakon penala [polufinale, veterani]
17:40 – Kaskada – Banovići 2:2/ 9:10 nakon penala [polufinale, veterani]

18:20 – ŠF Polet Džakule – FK Bosna Kalesija 3:6 [pioniri, finale]
18:50 – Automertz Sasa – Kaskada 1:0 [juniori, finale]
19:30 – MNK Klanac – Banovići Veterani 0:0/ 4:5 nakon penala [veterani, finale]

Pioniri

U kategoriji pionira treće mjesto osvojila je ekipa Aronija Muminović, drugo ŠF Polet Džakule, a prvo FK Bosna Kalesija.

Za najboljeg strijelca u kategoriji pionira proglašen je Benjamin Križevac – FK Bosna Kalesija, za najboljeg golmana Aldin Jahić – ŠF Polet Džakule, a za najboljeg igrača Dino Alibašić – FK Bosna Kalesija.

Nagrade je uručio Mustafa Peljto, član Organizacionog odbora Turnira.

Juniori

U kategoriji juniora treće mjesto osvojila je ekipa FK Napredak, drugo Kaskada, a prvo Automertz Sasa.

Za najboljeg strijelca u kategoriji juniora proglašen je Maid Okanović – Automertz Sasa, za najboljeg golmana Ernad Mahmut Okić – Kaskada, a za najboljeg igrača Omar Jukanović – Automertz Sasa.

Nagrade je uručio Šemsudin Ahmetbašić, član Organizacionog odbora Turnira.

Veterani

U kategoriji veterana treće mjesto osvojila je ekipa Kaskada, drugo MNK Klanac, a prvo Banovići.

Za najboljeg strijelca u kategoriji veterana proglašen je Zehrudin Kavazović – Banovići, za najboljeg golmana Mehmed Bašćelić – Banovići, a za najboljeg igrača Igor Sliško – Banovići.

Nagrade je uručio Senad Bešić, član Organizacionog odbora Turnira.

Raspored 12. dana

Dvanaesti dan Turnira [završni dan] otvaraju pjetlići, u petak u 15:00 sati, polufinalnom utakmicom Akademija Prijatelji – ŠF Polet Džakule. Ostale utakmice:

15:30 – FK Jedinstvo – FK Jugović [polufinale, pjetlići]
16:00 – Redstar Sport – Banovići [polufinale, kadeti]
16:30 – Aktiva – SP Berlin [polufinale, kadeti]
17:00 – Kombitrans Todorović – MNK Bosna Kompred [polufinale, seniori]
17:40 – MZ Džakule – FK Rahić [polufinale, seniori]
18:20 – Pjetlići [finale]
18:50 – Kadeti [finale]
19:30 – Seniori [finale]

Sve utakmice se igraju u sali Ekonomske škole.

Medijski sponzor Turnira je portal Otisak.ba.

Ostavite komentar. NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove portala Otisak.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Otisak.ba zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.

Molimo Vas unesite komentar
Molimo Vas unesite Vaše ime ovdje

six + one =